RODZINA ANIOŁY - SHOWLAND

RODZINA ANIOŁY- SHOWLAND

Ogłoszenie

RODZINA ANIOŁY - SHOWLAND

#1 2015-04-13 19:44:31

Gretmii

Gość

Podanko

PODSTAWOWE DANE
Nick: Gretmii
Imię: Magda
Wiek: 17 w czerwcu.
Profesja: Mag
Level postaci: 77 :c
Reputacja: Zielony Mistrz, lecz raczej repa to nie problem, żeby dobić blu nosa.
Cel w grze: Wbicie repy, lv ,spędzanie czasu ze znajomymi, udoskonalenie swojej postaci, bardziej preferuje Eq.
Aktywność w grze (czas jaki poświęcasz na grę): Zazwyczaj tylko w piątki mnie nie ma.

KARTY SP
Posiadane karty specjalisty:
SP1 - 21j+0/aktualnie zbieram na 99j+9/10
SP2 - 45j+5/bd ulepszać do +9
SP3 - 99j+10
SP4 - nie posiadam
SP5 - 55j+2
SP6 - 55j+2
SP7 - 28j+2
Ulubiona karta i dlaczego?: Każda sp maga mi się podoba, chyba tylko DG nie trawie, ale wydaje mi się, że najlepiej sobie radze na Vulcanie.

GLACA
Jaki jest Twój stosunek do osób używających "wspomagaczy"? (potki, eliksiry, dopałki, pety): Uważam, że osoby używające dopalaczy na glacy nie czują się dowartościowane swoim eq, sp itp.
Używasz "wspomagaczy"?: Nie
Ile mniej więcej czasu spędzasz na Glacy?: Jeśli, w danym czasie jestem na grze i jest rajd na glacy to z chęcią na niego idę.

RODZINA
Poprzednie rodziny : Cavallone
Dlaczego odszedles?: Ze względu na mojego męża, lecz dalej mam kontakt z poprzednią rodziną, szefowa zrozumiała to, że odchodzę.
Dlaczego wybrałeś naszą rodzinę i czego od nas oczekujesz?: Rajdów na glacy, podoba mi się to, że będziecie zmieniać frakcje, gdyż szukaliśmy z mężem fam anielskiej jak i potem demońskiej, miłej atmosfery i poznania nowych osób, szukamy z mężem dobrej rodziny, a wy wydajecie się na dobrą :)
Czy ktoś z naszej rodziny może Cie polecić? (kto): Nikt XD

OTO JA!
Czyli kilka słów od siebie (im więcej tym lepiej): Interesuje się Piercingiem, tatuażami, skaryfikacja i modyfikacja ciała. Jestem mega fanka Barbary Kwarc, kocham tą kobietę xd. Większość mojego czasu spędzam przy słuchaniu muzyki, typu rock, metal, techno, rap. Swego czasu oglądałam anime, nawet sporo, lecz teraz nie mam na to zbytnio czasu, chodzę do Technikum - Technik Żywienia jako mała kuchareczka. Mam pesymistyczne podejście do świata, nie przejmuje się tym co inni o mnie mówią, akceptuje ludzi za to jakimi są, nie za to jak wyglądają czy jakie mają wyznania religijne itp. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, bo nie mam pojęcia co jeszcze napisać. XD może, bd okazja poznania się lepiej :3

 

#2 2015-04-13 20:15:39

ImieninyKota

Administrator

Re: Podanko

Wbij ~85lvl popraw karty i złóż podanie jeszcze raz/rozpatrzone negatywnie

Edit: moim zdaniem źle planujesz rozwój sp (z tego co napisałaś) porozmawiaj z doświadczonymi magami które sp warto ulepszać, które kupować itd. nie wiem po co Ci red +10 (sp1) skoro nie masz ani posa ani vulca ani nie mam pojęcia po co holka +9 nie mając podstawowych kart

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.therealbleach.pun.pl www.msg2010sum.pun.pl www.klanl2.pun.pl www.narutoforumgramy.pun.pl www.link7.pun.pl