RODZINA ANIOŁY - SHOWLAND

RODZINA ANIOŁY- SHOWLAND

Ogłoszenie

RODZINA ANIOŁY - SHOWLAND

#1 2015-03-15 19:44:16

RiRu

Gość

Podanie małej RiRałki c:

Nick: Imię mego wirtualnego wcielenia brzmi RiRu

Imię: dzierżę imię następujące - Zuzanna (brzmi dostojnie, lecz ani troszku się tak nie czuję c; )

Wiek: Ojć... Tu się porządnie zawiedziecie i zapewne od tego właśnie podpunktu czytając dalej macie z góry wystawioną opinię na temat mej osoby (że gimbus, że małolata, że istota nierozumna...), a więc na chwilę obecną liczę 13, w kwietniu będzie 14 wiosen. 

Profesja: Zacna RiRu obrała zawiłą i niebezpieczną ścieżkę łucznika, sama nie wiem czemu...

Level postaci: 89

Reputacja: niebieski nos ( w niedalekiej przyszłości red, lecz do tego jeszcze kawałek brakuje)
Cel w grze: Hmm... Po raz pierwszy natykam się pisząc podanie na tak pomysłowe i mądre pytanie, ale i na nie nie zamierzam zwlekać z odpowiedzią. ^^ Było ich wiele, zdecydowanie za wiele, by je tu wszystkie opisać, ale zamieszczę tu kilka głównych. Także nie owijając dalej w bawełnę zacznę swą opowieść... Pierwszym, przewodnim, który zresztą trwa po części do dziś, było ( jest, nie wiem jak to określić xd) przegonienie mojej siostry. Dlaczegoż to akurat taki? Otóż przez jakiś czas grała w nostale moja starsza siostra. Zawsze się chwaliła swoimi osiągnięciami, zaś ja jako jej mały "murzyn" (bo to w większości moja zasługa) z prawie boską czcią wysłuchiwałam jej słów (tiaa... 9-latka ze starszym rodzeństwem chcąca się popisać). Teraz widać tego efekty... Heh.  kolejnymi, lecz odrobinę mniejszymi, jest kolekcjonowanie kart SP, jak i SPP wszystkich postaci. Na chwilę obecną brakuje mi tylko 7 kart maga i wojownika oraz kilka normalnych, zaś z partnerów brakuje mi tylko Foxy i Orkaniego (te ambicje! Ahh!). Wracając, chciałam ogółem zostać kolekcjonerem wszystkiego, ale to są tylko rzeczy bardziej poboczne. Celem w grze mogę też określić zdobywanie przyjaźni, które będą trwać wiele lat. Wiem, że takie coś jest możliwe. Z osobami, które poznałam te dwa lata temu nadal utrzymuje jako taki kontakt przez fb itp.

Aktywność w grze (czas jaki poświęcasz na grę): Hmm... Jeśli chodzi o moją aktywność, to bywa różnie. Szkoła wraz z obowiązkami, jak wiadomo, zawsze stoi na pierwszym miejscu, aczkolwiek, jak mam czas wolny ( i zasilacz od kompa), to jestem uznawana za typowego no-lifa (tak, zdarzały się przypadki, że spędzałam przy komputerze ponad 12 godzin, stąd te problemy z dostępnością zasilacza xd). Innymi słowem, ostatnie tygodnie mam tak zawalone, że na grze jestem tylko wieczorami (jeśli w ogóle) plus dochodzi do tego ostatni problem ze wzrokiem ( kolega mi załatwił paczałkę w szkole >< ).

KARTY SP
Posiadane karty specjalisty:
SP1 - 70-80j +0 ( w planach zakup nowego ranga  )
SP2 - 25j +2 ( nie przepadam za sinem, trudno jest mi się do niego przekonać)
SP3 - 22j +0
SP4 - 99j +9 (ukochane SP  )
SP5 - 70-80j +10 (kolejne ukochane sp  )
SP6 - 42-50j +7

Ulubiona karta i dlaczego?: Zdecydowanie jest to wk. Dlaczego? Otóż związane mam z tą kartą wiele miłych wspomnień, jak i pewna dość ważną dla mnie historię. Szczerze? Całą moją grę spędziłam na tej SP. Misje, rajdy, lod, glaca i nawet od czasu do czasu PvP... Dosłowne towarzyszy mi wszędzie w grze (by nie bylo, że chodzę z nią do klopka xD ). Jej uniwersalność w zastosowaniu w parze z prostotą i łatwością obsługi tworzą coś idealnego dla mnie!  Mogła bym o ty tak pisać, i pisać, ale pamiętajmy, że pisze to z laptopa siostry, a jeszcze pozostał mi jeden podpunkt, w którym muszę walnąć referat o sensie życia. ;3

GLACA
Jaki jest Twój stosunek do osób używających "wspomagaczy"? (potki, eliksiry, dopałki, pety): Biorąc pod uwagę, że jestem osobą tolerancyjną, to mam to głęboko w magicznym miejscu. Jeżeli sprawia im to przyjemność i daje radość z gry, proszę bardzo - niech używają - w końcu gramy w to dla zabawy. Pamiętajmy, że prędzej czy później zwróci się to przeciwko nim ( zmiana frakcji/ kradzież konta/ zmiana postaci).


Używasz "wspomagaczy"?: Nie. Prawdziwą sztuką jest przeżyć na glacy bez tego, niż używać ułatwiaczy i uważać się za "koxa".

Ile mniej więcej czasu spędzasz na Glacy?: O luju, zanim dodali caligora, to była jedna z moich ulubionych rozrywek, teraz, niestety, lenistwo daje się we znaki. Oczywiście, nie oznacza to, że nie biorę czynnego udziału w rajdach, ani, że w ogóle tam nie chodzę. Oczywiście, po 90 lvl będę mieć więcej okazji do glacowania.
RODZINY

Poprzednie rodziny : ~Total-Kilers~, Under_Ground, RedStars, BlackBears, AfcząceLamy, Modern, Minoris, Rewolucja, Dark Elite, Dark Power, Eclipsa, Mrowisko i mogłabym tak wymieniać w nieskończoność, lecz moja pamięć nie jest już tak dobra i po prostu zapomniałam o niektórych. To są te rodzinki, które najbardziej zapadły mi w pamięć. Nie należałam (na całe moje szczęście!) do Wczorajszych oraz Aniołów. Moją ostatnią famką były AfczaceLamy.

Dlaczego odszedles?:
Powód odejścia? Hmm... AfczaceLamy, jak wszemobec wiadomo, miały swoje wzloty i upadki. Byłam w każdej reaktywacji fam (znaczy się, zawsze ladowalam tam w dość dziwnych okolicznościach), także skład znam na wylot. Nie chcąc zamykać się tylko na tę grupę ludzi, odeszłam z fam. Pragnę znaleźć się w zupełnie innym środowisku, tak, jak to kiedyś robiłam podczas moich licznych podróży po famkach. Zyskać nowych przyjaciół. Znając moje doświadczenie w tych sprawach, to wiem, że czekać na przyjaciół co prawda mogę, ale równie dobrze mogę wyjść im naprzeciw. Dobra, a konkretnie, jak wszystkim zapewne wiadomo, odgrzewanie tego samego kotleta co roku może się znudzić.


Dlaczego wybrałeś naszą rodzinę i czego od nas oczekujesz?:
No nie wiem, może dlatego, że jesteście jedną z najpopularniejszych i ostatnio najczęściej spotykanych (ShowLand everywhere)  przeze mnie famek na Avalonie? Poza tym, lubię być tam gdzie się coś dzieje, a nowe, prędko rozwijające się famki są skupiskami dość ciekawych osobistości. Oprócz tego, kilka osób zachwalało mi Was oraz wpadłam przypadkiem na waszą reklamę na grupie NosTale na facebook, także czemu nie spróbować?
Moje oczekiwania w stosunku do Was? Hmm... Raczej kryteria posiadam podobne do wszystkich. Atmosfera, doborowe towarzystwo oraz więcej powodów do czerpania radości ze wspólnej gry.

Czy ktoś z naszej rodziny może Cie polecić? (kto):
Jeszcze miesiąc temu bym z chęcią wypisała tych członków, lecz na chwilę obecną moje stosunki co do nich się lekko popsuły. W pewnym sensie chcę dojść do Was, by móc to naprawić, zrehabilitować się choć trochę w ich oczach. Zapewne jak te osoby wypiszę, to stanie się to kolejnym powodem do kłótni. Oni wiedzą doskonale o co mi chodzi. 


OTO JA!
Czyli kilka słów od siebie (im więcej tym lepiej): O luju! Nareszcie ( na wasze nieszczęście) dotarłam do punktu kulminacyjnego całego podania. W sumie, patrząc na swoje doświadczenia w tej grze, to mógłby istnieć tylko on, ponieważ to właśnie tu poznajemy oferowany nam towar. Jak dobrze, że tak rzadko mam okazję pisać o sobie, ponieważ zawsze mogę pokazać się w inny sposób, za każdym razem bogatszy o jakiś nowy aspekt.  A więc nazywam się Zuza i mam 13, prawie 14 lat. Chodzę do pierwszej gimnazjum. Jako jedna z niewielu osób śmię twierdzić, że lubię szkołę (C H O R E). Codziennie mnie czymś zaskakuje i daje możliwość przeżycia nowych przygód. ^^ Moje ulubione przedmioty to angielski i polski. Interesuję się głównie grami i grafiką komputerową (co jest w pewnym sensie widokiem na moją przyszłość zawodową). Można mnie również określić mianem mola książkowego, ponieważ kocham czytać! Podczas tej czynności człowiek zupełnie zapomina o świecie i problemach, które go otaczają. Najczęściej sięgam po literaturę fantasy. Mam w planach napisać własną książkę właśnie z tego gatunku, ale to jak narazie zwykle marzenia. ;3 Lubię także uprawiać sporty, najbardziej te zimowe, lecz niestety w tym roku nie mogłam znaleźć na nie czasu, jak i funduszy (ahh! Nie ma to jak bieda w kraju...). Poza tym rysuje. Staram się szlifowac ten "talent", by coś z tego w przyszłości wyszło, ale jest, jak jest.
Z charakteru jestem osobą szczerą i nie potrafiącą kłamać, to chyba najważniejsze. Gdy ktoś nazywa mnie kłamcą, to dążę do udowodnienia mu swej racji. Staram się wywiązywać z obowiązków i przyrzeczeń, choć nie zawsze mi to wychodzi... Jestem dość roztrzepana i zwykle wydaję się żyć w zupełnie innym świecie (bo tak jest ._.). Wiem jak pokierować rozmową tak, by wywołać na czyjejś twarzy uśmiech (wsumie to samą sobą już wzbudzam wesołość xD).


To tyle. Jeśli chodzi o wiścej informacji na temat mojej rozgrywki, to zapraszam do mojego pamiętnika na forum NosTale.  <lokowanie produktu>

 

#2 2015-03-15 21:31:12

Alexin

Użytkownik

Punktów :   

Re: Podanie małej RiRałki c:

Jestem na tak,tak wlasnie powinno wygladac podanie

Offline

 

#3 2015-03-15 22:15:50

Tomcio

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Podanie małej RiRałki c:

Jezu, Zuzia, biorę Cię!

Offline

 

#4 2015-03-16 00:21:14

 Sxaya

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Podanie małej RiRałki c:

Już Cię kocham Zuziu! *^*

Offline

 

#5 2015-03-16 06:37:14

ImieninyKota

Administrator

Re: Podanie małej RiRałki c:

Dla mnie za dużo zbędnych informacji / pozytyw/ zgłoś się do zarządu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.link7.pun.pl www.msg2010sum.pun.pl www.polishfunbyolol.pun.pl www.narutoforumgramy.pun.pl www.klanl2.pun.pl