RODZINA ANIOŁY - SHOWLAND

RODZINA ANIOŁY- SHOWLAND

Ogłoszenie

RODZINA ANIOŁY - SHOWLAND

#1 2015-03-17 15:06:10

DXDXDXD

Gość

Podanie DX

Nick: DXDXDXD

Imię: Dawid

Wiek: 16

Profesja: Łucznik

Level postaci: 84lv (Wiem, że trochę mały, ale zawsze warto spróbować :v)

Reputacja: 1.3kk Blue Nos

Cel w grze: Jak narazie, zarobek na eq 90, then wbicie 90lv.

Aktywność w grze: W dni robocze od 2 do 5 godzin (Szkoła), w Weekendy od 4 do 8 godzin, zależnie jakie mam inne plany. Gram raczej wieczorem.

KARTY SP:
SP1 - 99 +12 +0
SP2 - 66 +9  +2
SP3 - 21 +0 +1
SP4 - 99 +11 +0
SP5 - 99 +12 +32
SP6 - 99 +13 +46

Ulubiona karta i dlaczego?: Cs oraz Zwiad. Są to moję najlepsze karty i lubie nimi grać. W szczególności CSem ze względu na jego dynamikę, jest bardzo mobilny (+2 basic speedu) i może urwać dupę na glacy.

GLACA:
Jaki jest Twój stosunek do osób używających "wspomagaczy"?: Zwykle ignoruje takie osoby, nie zbyt obchodzi mnie czy koleś jest odpalony czy nie.. Nigdy nie wyzywam za to, że ktoś ma odpaloną pote defa czy ataku.

Używasz "wspomagaczy"?: Nie.

Ile mniej więcej czasu spędzasz na Glacy?: Trochę ponad połowę czasu jaki jestem online.

RODZINA:
Poprzednie rodziny: AfcząceLamy

Dlaczego odszedles?: Miałem przerwę w grze. Szkoła, siłownia i sprawy prywatne.

Dlaczego wybrałeś naszą rodzinę i czego od nas oczekujesz?: Wybrałem Waszą rodzinę, ponieważ już wcześniej widziałem jak szybko się rozwijacie. Gdyby kolega mnie nie namówił do Lam pewnie napisał bym podanie do Was.

Czy ktoś z naszej rodziny może Cie polecić?: Nie wiem czy ktoś może mnie polecić, ale z Waszej fam znam Almina i mamy raczej dobre stosunki.

OTO JA:
Czyli kilka słów od siebie: Hmm.. Tak jak napisałem wyżej, na imię mam Dawid. Chodzę do 3 klasy gimnazjum.
Jestem przyjazny do ludzi. Jeśli ktoś celowo zwraca na siebie uwagę czy mnie irytuje to zazwyczaj ignoruje takie osoby i żyje się dalej. COCO JUMBO I DO PRZODU. Dosyć szybko wiąże nowe znajomości i chętnie pomagam innym. W Nostale gram już od sporego czasu. (Bodajże od 2009/2010r.) Kiedyś na woju (83lv), który mi się znudził i przeszedłem na łucznika. Często wychodzę z kolegami gdzieś na miasto. Hmm.. Coś ze sportów.. Lubię grać w piłkę nożna, uwielbiam pływać, chodzić na basen, nad jezioro, wszystko co jest związane z wodą. Od jakiegoś czasu uczęszczam na siłownie. Dbam o dietę, liczę kalorie i takie sprawy. Poza tym interesuję się również grafiką komputerową i potrafię wykonać jakieś Prace Graficzne w Photoshopie czy Adobe After Effects. Chyba tyle.. Więcej można się o mnie dowiedzieć na TS'ie, szepcie, gdziekolwiek jestem.

 

#2 2015-03-17 15:19:01

nikt

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie DX

Jestem na tak

Offline

 

#3 2015-03-17 15:26:19

Alexin

Użytkownik

Punktów :   

Re: Podanie DX

Jestem na tak .

Offline

 

#4 2015-03-17 15:54:35

ImieninyKota

Administrator

Re: Podanie DX

pozytyw/ zgłoś się do zarzadu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishfunbyolol.pun.pl www.msg2010sum.pun.pl www.narutoforumgramy.pun.pl www.klanl2.pun.pl www.link7.pun.pl