RODZINA ANIOŁY - SHOWLAND

RODZINA ANIOŁY- SHOWLAND

Ogłoszenie

RODZINA ANIOŁY - SHOWLAND

#1 2015-03-18 16:58:16

Mireczek115

Gość

Podanko

Nick:Mireczek115
Imię:Szymon
Wiek:16
Profesja: Łucznik
Level postaci: 85
Reputacja: Blue Nos (1.2kk)
Cel w grze: Osiągnoć 90 Poziom i Rozwijać się Dalej !
Aktywność w grze (czas jaki poświęcasz na grę): 3/4 h dziennie.

KARTY SP
Posiadane karty specjalisty:
SP1 - 40j+0
SP2 - 50j+5
SP3 - 21j+0
SP4 - 97j+10
SP5 - 85j+11
SP6 - 60j+3
Ulubiona karta i dlaczego?: Moją Ulubioną kartą jest Ognisty kanonier. Ponieważ lubię bardzo nim grać (daje fajne stuny xD)

GLACA
Jaki jest Twój stosunek do osób używających "wspomagaczy"? (potki, eliksiry, dopałki, pety):Denerwuje mnie takie osoby które używają np. potów na glacy ponieważ możesz sb złapać jakieg killa a tu ktoś se potnoł i lipa .
Używasz "wspomagaczy"?: Nie.
Ile mniej więcej czasu spędzasz na Glacy?: Codziennie

RODZINA
Poprzednie rodziny : SilverCreats
Dlaczego odszedles?: Rozpadek Fam .
Dlaczego wybrałeś naszą rodzinę i czego od nas oczekujesz?: Dobrej wspólnej gry I oczywiście dobrej zabawy .
Czy ktoś z naszej rodziny może Cie polecić? (kto): Xarkox02 (No nie Piotrek )

OTO JA!
Czyli kilka słów od siebie (im więcej tym lepiej): Więc jak już wiecie nazywam się Szymon mieszkam w Głuchołazach w woj. Opolskim. Chodzę do 3 klasy gimnazjum. Interesuje się sportem oraz informatyką . Lubie grać w piłke , siatkówke , oraz w koszykówke . Jestem przyjacielską osobą mile nastawioną do ludzi. I tyle powinniście o mnie wiedzieć . Proszę o Pozytywne Rozpatrzenie podania . Pozdrawiam

 

#2 2015-03-18 18:34:14

Alexin

Użytkownik

Punktów :   

Re: Podanko

Jestem na Nie.Xarkox02 wbil 90lvl w fam i wyszedl niewaidomo czy on tez tak nie zrobi.

Offline

 

#3 2015-03-18 23:02:41

ImieninyKota

Administrator

Re: Podanko

Alex,tak podchodząc mozemy nikogo nie przyjmować. Gość ma 85lvl, troche krótkie podanie ale dam szanse/ pozytyw/ zgłoś się do zarządu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoforumgramy.pun.pl www.klanl2.pun.pl www.link7.pun.pl www.polishfunbyolol.pun.pl www.msg2010sum.pun.pl