RODZINA ANIOŁY - SHOWLAND

RODZINA ANIOŁY- SHOWLAND

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

RODZINA ANIOŁY - SHOWLAND

#1 2015-04-28 23:08:13

Łysy137

Nowy użytkownik

Punktów :   

Mam tu skierowanko na podanko ;x

PODSTAWOWE DANE
Nick: Łysy137
Imię: Bartek
Wiek: 15
Profesja: Mag
Level postaci: 82lv 24%
Reputacja: Green nosek (775k repy)
Cel w grze: Niemam żadnego wybranego celu, chce się poprostu wyluzować, liczy się zabawa :]
Aktywność w grze: To zależy, czasami siedzę bardzo długo, jeżeli mam co robic w tym nostale, a jeżeli nie to wchodze tylko na bb i popisać z kimś.

KARTY SP
Posiadane karty specjalisty
SP1 - j 18+0
SP2 - j 54+5
SP3 - j 18+0
SP4 - j 20+0
SP5 - j 74+11
SP6 - j 42+7
SP7 - brak                                   
Ulubiona karta i dlaczego?: Dotychczas był to vulcano ale tyle nim grałem, że przeżuciłem się na poska, ktory jest dobry do pvp ma usypianie i voka <3

GLACA
Jaki jest Twój stosunek do osób używających "wspomagaczy"? (potki, eliksiry, dopałki, pety): Według mnie niejest to nic złego, bo po coś przecierz wymyślili te potki itp. ale osobiście tego nie używam ;x

RODZINA
Poprzednie rodziny : BlackFeathers
Dlaczego odszedles: Ponieważ w zarządzie była tam bardzo denerwująca mnie osoba.
Dlaczego wybrałeś naszą rodzinę i czego od nas oczekujesz?: Szukalem fam i  "ryuku" mi tą polecił. ;3 Czego oczekuje? Hmm, w sumie to tylko miłej atmosfery.
Czy ktoś z naszej rodziny może Cie polecić? (kto): Nieznam nikogo z tej fam.
Kilka slow odemnie:
Mam na imię Bartek mam 15 lat lubie sport, oczywiście najbardziej piłkę nożna, chodzę do gimnazium, nie wiem co tu jeszcze mogę napisać mam nadzieję ze te pare słów odemnie wystarczy,
Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2015-04-29 13:53:09

ImieninyKota

Administrator

Re: Mam tu skierowanko na podanko ;x

pozytyw na próbe/zglos sie do zarzadu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.msg2010sum.pun.pl www.klanl2.pun.pl www.therealbleach.pun.pl www.narutoforumgramy.pun.pl www.link7.pun.pl