RODZINA ANIOŁY - SHOWLAND

RODZINA ANIOŁY- SHOWLAND

Ogłoszenie

RODZINA ANIOŁY - SHOWLAND

#1 2015-04-29 22:30:35

kruk2204

Gość

Podanie (kruk2204)

Witam wszystkich Jako iż widziałem, że prawie każdy pisał wg wzoru to ja też tak zrobię xD
Nick: kruk2204
Imię: Kamil
Wiek: 18
Profesja: Archer
Level postaci: 86
Reputacja: 1 977k
Cel w grze: Dobra zabawa/zabijanie czasu
Aktywność w grze (czas jaki poświęcasz na grę):
hmm na grę poświęcam w ciągu tygodnia około 2h, zależy czy dużo nauki/roboty, a na weekendach to z 4-5 h z przerwami


KARTY SP:
Rang 88+10
Assasin 64+6  2pp
Destro 48+3   1pp
Wild Keeper 98+9  3pp   
Cs  49+3   
Ulubiona karta i dlaczego?:
Każda karta ma swoje plusy i minusy, ale mi najbardziej podoba się rang. Powód? Szczerze to nie wiem, najprzyjemniej mi się nim gra



GLACA:
Jaki jest Twój stosunek do osób używających "wspomagaczy"?:
Jestem obojętny wobec "wspomagaczy", ale uważam, że jest to swego rodzaju oszukiwanie
Używasz "wspomagaczy"?: Nie
Ile mniej więcej spędzasz czasu na glacy?: To zależy, jeżeli jest rajd to zawsze biorę w nim udział, a w walkach biorę udział jeżeli potrzebuję punktów lub mam więcej wolnego czasu


RODZINA:
Poprzednia rodzina: *White~Tigers*
Dlaczego odszedłeś?: 60% to osoby, które nie pojawiały się w grze, a 30% osób, które grały opuściły tą rodzinę
Dlaczego wybrałeś naszą rodzinę i czego od nas oczekujesz:
Widzę dużo osób aktywnych na bb/rajdach, Top 2 w rankingu na pdr, co świadczy o dużej aktywności rodziny Oczekuję od Was miłej atmosfery, organizacji na rajdach, pomocy w potrzebie i mile spędzonych chwil


Kilka słów ode mnie:
Uczęszczam do 2 klasy liceum pożarniczego, zamierzam iść na studia oficerskie, a więc trzeba już teraz spinać poślady do nauki Interesuję się sportem(ogólnie), ulubiony przedmiot: fizyka xd No i nie wiem co tu mogę jeszcze o sobie powiedzieć, w razie jakichkolwiek pytań proszę pisać Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, pozdrawiam :3

 

#2 2015-05-05 13:21:49

ImieninyKota

Administrator

Re: Podanie (kruk2204)

negatyw/ fam nieaktywna

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwe4evers.pun.pl www.dungal-serwer.pun.pl www.tekkasquadron.pun.pl www.mirzec2e.pun.pl www.yellington.pun.pl